Góralskie SPA

Góralskie SPA

Noclegi & SPA Styrnol to obiekt wyróżniający się swoim niepowtarzalnym klimatem. Regionalne elementy wystroju nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Obiekt znajduje się w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na majestatyczną Babią Górę. Spokojna okolica oraz relaksujący szum strumyka Jaworzyna (prywatne zejście z ogrodu) gwarantują udany wypoczynek. Pobyt w Noclegach & SPA Styrnol to czas relaksu, odprężenia oraz regeneracji dla ciała i ducha.

Wyobraź sobie wyjątkowe miejsce komfortu, wyciszenia i ciepła. Miejsce, w którym Twoje potrzeby stają się najważniejsze. Tym właśnie są Noclegi & SPA Styrnol. To tutaj podejdziemy do Ciebie indywidualnie i kompleksowo, dobierając odpowiednie masaże i rytuały, zabiegi na twarz i ciało.

Noclegi & SPA Styrnol to miejsce, w którym można się zrelaksować i odprężyć korzystając z różnego rodzaju masaży, zabiegów kosmetycznych oraz sauny, jacuzzi oraz siłowni. Strefa SPA jest przeznaczona głównie dla osób dorosłych, dzięki czemu spokój i cisza stają się głównymi atutami tego miejsca. Aby dorośli mogli zrelaksować się w naszym SPA dla ich pociech, także mamy wachlarz atrakcji w pokoju gier i zabaw.
Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Gości Noclegów & SPA Styrnol, jak również dla Gości z zewnątrz. Oferujemy w sprzedaży karnety, vouchery oraz bony prezentowe.
Swoim Klientom w Noclegach & SPA Styrnol oferujemy 13 komfortowych, o wysokim standardzie pokoi. Pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu z elementami kultury regionu, co pozwoliło na uzyskanie niepowtarzalnych wnętrz. Dopełnieniem oferty jest Karczma Dzika Chata znajdująca się po przeciwnej stronie budynku, która oferuje dania kuchni polskiej i regionalnej.

Cennik

*Ulgowe: dzieci i młodzież szkolna do 18r roku życia), studenci (z aktualną legitymacją studencką), seniorzy (od 60 roku życia).