Karczma

Smaczna karczma w Zawoi

Dzika Chata to karczma mieszcząca się tuż obok Noclegów Styrnol. W stylizowanym na zabytkową chatę góralską charakterystyczną dla zawojskiej architektury budynku znajduje się smaczna restauracja serwująca dania regionalne oraz wspaniałą kuchnię polską.

Zawojska karczma jest miejscem, w którym goście mogą skosztować dań naszej lokalnej kuchni, a także miło spędzić czas po powrocie z górskich wędrówek. Goście mogą korzystać z dwóch niezależnych sal, które mogą zostać złączone, dużego kutego grilla umieszczonego wewnątrz budynku oraz VIP ROOMu dla klientów o najbardziej wyszukanych oczekiwaniach. W weekendy i święta wieczory w karczmie umila zespół muzyczny lub góralska kapela. Radosne muzykowanie zwykle trwa od 20:00 do 3:00 nad ranem.

Zniżki dla gości

Goście Noclegów Styrnol mogą liczyć na zniżki w smacznej karczmie Dzika Chata będącej dumą naszego regionu, stanowiąc miejsce, w którym i turyści, i mieszkańcy chętnie zjawiają się, by zasmakować pysznych dań. Każdy z naszych gości otrzyma kartę rabatową, która upoważnia do 10% zniżki na całe menu.