Wesela

Sala na wesele Zawoja

Wesoła muzyka, fantastyczna zabawa i wspaniała polska kuchnia regionalna to coś, bez czego nie może się obyć wesele w góralskim klimacie stanowiące marzenie wielu par – i to niekoniecznie tych, które zamieszkują nasz rejon na co dzień. Chcąc spełnić ich oczekiwania i dać możliwość zorganizowania góralskiego wesela, chcielibyśmy zaproponować Państwu stylizowaną salę na wesele.
Dzika Chata to znajdująca się naprzeciwko Noclegów & SPA Styrnol karczma, która w 2016 roku przeszła przeprowadzoną przez Magdę Gessler metamorfozę. Kuchenne rewolucje były dla nas okazją do odmienienia wnętrza lokalu, udoskonalenia menu i przepisów dań będących lokalnymi rarytasami. Współpraca ze słynną restauratorką i wyśmienitym kucharzem dały nam ogrom nowych doświadczeń, dzięki którym nasza karczma stała się miejscem jeszcze chętniej odwiedzanym.

Wymarzona sala weselna

Pary Młode zainteresowane organizacją wesela w malowniczej miejscowości, jaką jest Zawoja mogą skorzystać z naszych dwóch niezależnych sal, które mogą zostać złączone, a także z dużego kutego grilla wewnętrznego. Możemy zadbać o aranżację ich wnętrz nawiązującą do regionalnego, góralskiego stylu, o wyśmienitą kuchnię polską z daniami charakterystycznymi dla Małopolski. O oprawę muzyczno-artystyczną uroczystości może zadbać zespół muzyczny lub lokalna kapela. Oczywiście każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by wesele odbyło się zgodnie z oczekiwaniami Państwa Młodych, zatem wszelkie indywidualne życzenia proszę kierować bezpośrednio do nas. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!